Registrace do newsletteru


Chcete dostávat na svůj oblíbený e-mail praktické rady a informace nejen z ochrany rostlin?

Pokud ano, rádi vám budeme posílat krátké zprávy o tom,  jak pečovat o rostliny doma nebo na zahradě. Kdy a čím ošetřovat rostliny proti chorobám nebo škůdcům nebo jak si poradit se škůdci doma.


Napište nám váš oblíbený e-mail, pod tabulkou zatrhněte oba čtverečky (souhlas, že máte zájem o zasílání zpráv - newsletterů a že souhlasíte, že můžeme mít váš e-mail v evidenci) a dejte odeslat.

Na váš  e-mail přijde ještě potvrzení, pro ověření, že jste zadali správnou e-mailovou adresu. Po jeho potvrzení se již můžete těšit na naše poradenské zprávy.


váš tým AgroBio Opava


Pokud jste se rozhodli udělit naší společnosti AgroBio Opava, s.r.o., se sídlem Brumovice, Skrochovice, Mostní 41/1, PSČ: 747 71, IČ: 25853970, DIČ: CZ25853970, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudu v Ostravě, oddíl C, vložka č. 22038 souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, zaškrtněte, prosím, poličko „Souhlasím se zpracováním osobních údajů“. Pokud rovněž souhlasíte i s tím, aby Vám naše společnost mohla zasílat obchodní sdělení obsahující upozornění na speciální nabídky a akce naší společnosti a mohla pro tyto účely zpracovávat Vaše osobní údaje, zaškrtněte, prosím současně i políčko „Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení“. Následně klikněte na tlačítko „Odeslat“, čímž potvrzujete udělení zvoleného souhlasu. Udělený souhlas či souhlasy budou evidovány naší společností za účelem zpětného doložení.

Pokud se rozhodnete naší společnosti souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů udělit, takto udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat. Souhlas můžete odvolat zasláním emailu na emailovou adresu: podpora@agrobio.cz, v němž vyplníte minimálně své identifikační údaje a skutečnost, že odvoláváte svůj souhlas. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházející ze souhlasu, který jste udělil/a před jeho odvoláním.


* označená pole jsou povinná pro odeslání formuláře

Váš email