NOVÉ VIDEO: Kuna - ochrana motoru auta

Kuny milují kabely v motoru auta. Jak ochránit auto před kunou během celého roku?


Překousané kabely, drobky od rohlíků nebo zbytky srsti od kuny najdete pod kapotou auta většinou vždy, když se vám do motoru nastěhuje kuna.

Jak ochránit vaše auto před kunou a vaši peněženku před nechtěnými opravami škod, které kuny napáchají?

Doporučujeme přírodní odpuzovač kun -  ATAK Kuličky proti kunám pro ochranu motorového prostoru.

Jedná se o růžové kuličky, které obsahují přírodní účinnou látku geraniol. Ta je pro kuny nepříjemná a kuny odpuzuje. Kuličky mají průměr cca. 4 cm. Balení tvoří 2 kuličky a 1 plastový držák pro jejich uchycení do motorového prostoru. Držák s vonnou kuličkou se instaluje na studené části motorového prostoru (tj. nesmí instalovat přímo na nebo vedle horké části motorového prostoru). Jedna kulička má odpuzující účinek až 6 týdnů, tj. balení dvou kuliček tak chrání váš motor až po dobu 3 měsíců.  Kuličky účinkují ihned, po upevnění do motoru.

Pokud se ve vašem motoru kuna již vyskytla, pro úspěšné odpuzení je důležité, před aplikací kuliček, motorový prostor co nejlépe vydesinfikovat (smytí znečištění, značkovacích pachů, které tam kuna zanechala). V opačném případě, by mohla být účinnost odpuzovačů výrazně snížená.

Kuličky jsou vhodné pro celoroční použití (tj. účinkují jak v horku, tak v mrazu).


Jak produkt správně používat najdete v následujícím videu:

PORADNA PRO DŮM A ZAHRADU - Kuna - ochrana motoru auta

Biocidní přípravek. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.