Vyřízení objednávek


Všechny činnosti, týkající se vaší objednávky (objednávky, fakturace, expedice, reklamace, aj.) pro vás zajišťuje:

  Barbora Montagová

   Bc. Michaela Hradilová

Email: eshop@agrobio.cz

Tel.: +420 553 788 004


Poradna

  • napište nám na on-line chat
  • pošlete nám dotaz do našeho formuláře
  • zavolejte na tel.:  +420 553 788 006


Na vaše dotazy vám bude odpovídat: 

  Veronika Müllerová, DiS., marketing a spoluautorka naší knihy Rok Zahradníka

Email: vmullerova@agrobio.cz, poradna@agrobio.cz

Tel.: +420 553 788 006

  Ing. Pavla Nábělková, poradce pro přírodní produkty

Email: pnabelkova@agrobio.cz

 

Rady, tipy a zajímavé akce najdete také na našem Facebooku: facebook.com/agrobio.cz  nebo na našem kanále YouTube: AgroBio Opava

Máte dotaz?

Pokud jste se rozhodli udělit naší společnosti AgroBio Opava, s.r.o., se sídlem Brumovice, Skrochovice, Mostní 41/1, PSČ: 747 71, IČ: 25853970, DIČ: CZ25853970, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudu v Ostravě, oddíl C, vložka č. 22038 souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, zaškrtněte, prosím, poličko „Souhlasím se zpracováním osobních údajů“. Následně klikněte na tlačítko „Odeslat“, čímž potvrzujete udělení zvoleného souhlasu. Udělený souhlas bude evidován naší společností za účelem zpětného doložení.

Pokud se rozhodnete naší společnosti souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů udělit, takto udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat. Souhlas můžete odvolat prostřednictvím elektronického formuláře umístěného na internetové adrese www.agrobio.cz nebo zasláním emailu na podpora@agrobio.cz, v němž vyplníte minimálně své identifikační údaje a skutečnost, že odvoláváte svůj souhlas. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházející ze souhlasu, který jste udělil/a před jeho odvoláním.

* označená pole jsou je dobrovolná, ale povinná pro odeslání formuláře