ATAK Odpuzovač divoké zvěře

Novinka

Proti okusu, ohryzu nebo poškození zahrad divokou zvěří (srnky, zajíci, divočáci).


Odpuzovač divoké zvěře s přírodní účinnou látkou geraniol.

Jeho vůně je pro srnky, divočáky, zajíce velmi nepříjemná a zvěř tato vůně velmi odpuzuje. Potlačuje tak nechtěný okus, ohryz nebo jiné škody způsobené divokou zvěří. Přípravek je určen pro použití v exteriéru k vytvoření pachových ohradníků. Vytvoří pachovou bariéru která odradí srnky, divočáky, zajíce od vstupu do zahrady, vinohradu, ovocných sadů, apod. Také při výsadbě nových stromů tento pachový ohradník ochrání terén.

Odpuzovač divoké zvěře je připraven ihned  k použití.Aplikujte se namočením kuchyňské houbičky do přípravku a upevnění na sloupky nebo dřevěné laťky, které zapíchnete do země.  K bezpečnému vymezení prostoru doporučujeme upevnit houbičky ve vzdálenosti 3 až maximálně 6 metrů od sebe. Stačí, když sei přípravkem vytvoří pachový ohradník kolem oblasti, která má být chráněna. To znamená, že houbičky připevníte pouze k vnějším sloupkům ve vinohradu, ovoném sadu, zahrady, okrasného záhonu, aj.

Odpuzující účinek nastane ihned. Podle počasí odpuzující účinek přetrvá až po dobu 3 týdnů. Poté je vhodné opět přípravek nanást. V závislosti na počasí se může přípravek aplikovat v kratším intervalu.

Přípravek se neaplikuje na živé rostliny.

Více informací ZDE.

Biocidní přípravky. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.