Likvidace vosích nebo sršních hnízd

Máte ve svém okolí vosí nebo sršní hnízdo? Máme pro vás bezpečnou a rychlou pomoc jak  se hnízda zbavit.


Pokud se hnízda vos vyskytnou v blízkosti obytných domů nebo chalup, měla by být zlikvidována co nejdříve,  neboť hrozí napadení lidí.

Pro hubení vosích nebo sršních hnízd jsou velmi účinné dva biocidy, a to  ATAK Aerosol na vosy Extra nebo  ATAK Pěna proti vosám.

ATAK Aerosol na vosy Extra obsahuje dvě účinné látky s navzájem se doplňujícím účinkem. První z látek hmyz okamžitě paralyzuje, druhá látka jej vzápětí okamžitě zahubí. Přípravek je ve spreji pod vysokým tlakem, který umožňuje silný a přesný dostřik až do délky 7 metrů. Díky tomu, tak můžete zůstat při zásahu v bezpečné vzdálenosti.  Pro okamžité zničení hnízda stačí jedna aplikace přímo do hnízda, a to ideálně večer nebo časně ráno. V tuto dobu se většina hmyzu zdržuje v hnízdě nebo u něho a díky tomu tak můžete najednou zasáhnout téměř celé vosí společenstvo. Po pár hodinách již většinou není zjevná žádná aktivita, což znamená, že hnízdo je zničené.


ATAK Pěna proti vosám je speciální produkt pro hubení vosích hnízd. Pěna zatarasí vosí hnízdo, čímž zabraňuje vosám v odletu. Pěna se rozšiřuje v dutině hnízda a účinná látka vyvíjí účinek stejnoměrně. Pěna působí efektivně díky okamžitě účinkujícím látkám. Po více hodinách se pěna začne rozkládat.