Společnost AgroBio Opava, s.r.o. se v roce 2014 stala příjemcem dotace z programu Alfa vyhlášený Technologickou agenturou České republiky. V rámci spolupráce s dalšími podnikatelskými subjekty i zástupcem akademického sektoru se díky podpoře Technologické agentury České republiky v rozmezí let 2014 – 2017 realizoval projekt „Vývoj přírodních preparátů na ochranu révy vinné proti houbovým patogenům“.V roce 2017 společnost AgroBio Opava, s.r.o. úspěšně dokončila projekt „Vývoj přírodních preparátů na ochranu révy vinné proti houbovým patogenům“, jehož realizace byla financována Technologickou agenturou České republiky.  V rámci projektu byly vyvinuty speciální přípravky působící proti plísni révy, padlí révy a šedé hnilobě hroznů.Metodika ke stáhnutí:

V případě neúspěchu ZDE.

Další dokumenty ke stáhnutí:

V případě neúspěchu ZDE.

V případě neúspěchu ZDE.

V případě neúspěchu ZDE.

V případě neúspěchu ZDE.

Máte dotaz?

Pokud jste se rozhodli udělit naší společnosti AgroBio Opava, s.r.o., se sídlem Brumovice, Skrochovice, Mostní 41/1, PSČ: 747 71, IČ: 25853970, DIČ: CZ25853970, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudu v Ostravě, oddíl C, vložka č. 22038 souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, zaškrtněte, prosím, poličko „Souhlasím se zpracováním osobních údajů“. Následně klikněte na tlačítko „Odeslat“, čímž potvrzujete udělení zvoleného souhlasu. Udělený souhlas bude evidován naší společností za účelem zpětného doložení.

Pokud se rozhodnete naší společnosti souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů udělit, takto udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat. Souhlas můžete odvolat prostřednictvím elektronického formuláře umístěného na internetové adrese www.agrobio.cz nebo zasláním emailu na podpora@agrobio.cz, v němž vyplníte minimálně své identifikační údaje a skutečnost, že odvoláváte svůj souhlas. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházející ze souhlasu, který jste udělil/a před jeho odvoláním.

* označená pole jsou je dobrovolná, ale povinná pro odeslání formuláře