Jak se zbavit kuny?

Aktualizováno 2020-12-15 10:32:38

Kuna znečišťuje půdy nebo střechy výkaly, ničí izolace, součásti stavby, likviduje kabely v autě, vytváří rušivý noční hluk, výrazně snižuje počet chované drůbeže.


kuna
kuna
kuna
kuna

Půdy, sklepy, chlévy, kurníky, aj.


Pro její odpuzení doporučujeme Odpuzovač kun (ATAK) nebo ATAK Kuličky proti kunám.

Oba přípravky obsahují přírodní účinné látky, které kunám vadí = ošetřenému prostoru se vyhýbají. Jsou vhodný pro odpuzení kun z obecných prostor (půdní vestavby, kůlny, sklady, stáje, chlévy, kurníky apod.).ATAK Odpuzovač kun

Odpuzovač kun - se aplikuje postřikem, tj. přípravek nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby kuna chodila. Přípravek působí tak intenzivně, že zpravidla postačí cca 3 stříknutí, aby kuny odpudil od postříkaného místa. Opakujte aplikaci z počátku každé 2-3 dny (2-3x) po dobu 12 dnů. Poté opakujte aplikaci 1x týdně.


Motorová vozidla

Odpuzovač kun - aplikace je velmi jednoduchá. Zvedněte víko motoru. Nastříkejte sprej na ohrožená místa a plochy jako jsou plastové a gumové části v motorovém prostoru (kabely, hadice) ze vzdálenosti cca 20 cm. Poté opakujte aplikaci 1x týdně.

ATAK Kuličky proti kunám - kuličky, které se umístí do motorového prostoru. Balení obsahuje 2 kuličky a 1 držák. Účinnost 1 kuličky je až 6 týdnů, tj. balení je až na 3 měsíce. Obsaženou vonnou kuličku upevníte (bez obalu) přímo do držáku. Ujistěte se, že kulička sedí pevně uprostřed držáku a nemůže vypadnout. Zavěste držák na vhodné a suché místo v motorovém prostoru automobilu. Dávejte pozor na horizontální a pevné zavěšení držáku, aby se při jízdě neuvolnil a nespadnul. Neinstalovat na nebo vedle horké části ATAK Kuličky proti kunámmotorového prostoru (nebezpečí požáru!).

Doporučujeme:

Kuny si značkují své teritorium močí, proto před aplikací přípravků doporučujeme očistit/umýt (pokud je to možné) ošetřované prostory.


Biocidní přípravky. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Umístění článku

další (2)

Pomohl Vám tento článek?

Ohodnoťte prosím tento článek. Dáte nám tím cennou zpětnou vazbu pro zlepšení obsahu této stránky.

Děkujeme za zanechání zpětné vazby.