Jak se zbavit kuny?

Aktualizováno 2017-10-09 08:08:35

Kuna znečišťuje půdy nebo střechy výkaly, ničí izolace, součásti stavby, likviduje kabely v autě, vytváří rušivý noční hluk, výrazně snižuje počet chované drůbeže.


Kouzlo Přírody Odpuzovač kun
Kouzlo Přírody Odpuzovač kun
kuna
kuna

Pro její odpuzení doporučujeme Kouzlo Přírody Odpuzovač kun. Tento přípravek obsahuje přírodní účinnou látku, která kunám vadí.

Je vhodný pro odpuzení kun z obecných prostor (půdní vestavby, kůlny, sklady, stáje, chlévy, kurníky apod.), tak také pro zabránění překusování kabelů, izolací, plastů a dalšího poškození elektrických částí motorů aut kunami.

Aplikace / dávkování:

Obecné prostory:

Přípravek nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby kuna chodila. Přípravek působí tak intenzivně, že zpravidla postačí cca 3 stříknutí, aby kuny odpudil od postříkaného místa. Opakujte aplikaci z počátku každé 2-3 dny (2-3x) po dobu 12 dnů. Poté opakujte aplikaci 1x týdně.

Motorová vozidla:

Aplikace je velmi jednoduchá. Zvedněte víko motoru. Nastříkejte sprej na ohrožená místa a plochy jako jsou plastové a gumové části v motorovém prostoru (kabely, hadice) ze vzdálenosti cca 20 cm. Poté opakujte aplikaci 1x týdně.

Důležité upozornění k aplikaci:

Kuny si značkují své teritorium močí, proto před aplikací postřiků proti kunám vždy důkladně očistěte/umyjte ošetřované prostory.

Odpuzovač kun je bezpečný pro domácí zvířata (psy, kočky) s celoročním použitím.


Biocidní přípravky. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Umístění článku

další (2)

Pomohl Vám tento článek?

Ohodnoťte prosím tento článek. Dáte nám tím cennou zpětnou vazbu pro zlepšení obsahu této stránky.

Děkujeme za zanechání zpětné vazby.