Jak se zbavit kuny?

Aktualizováno 2019-11-12 08:53:58

Kuna znečišťuje půdy nebo střechy výkaly, ničí izolace, součásti stavby, likviduje kabely v autě, vytváří rušivý noční hluk, výrazně snižuje počet chované drůbeže.


kuna
kuna
ATAK Kuličky proti kunám
ATAK Kuličky proti kunám
ATAK Odpuzovač kun
ATAK Odpuzovač kun
PACHO-LEK kuna
PACHO-LEK kuna

Pro její odpuzení doporučujeme Odpuzovač kun nebo PACHO-LEK kuna.

Oba přípravky obsahují přírodní účinné látky, které kunám vadí = ošetřenému prostoru se vyhýbají. Jsou vhodný pro odpuzení kun z obecných prostor (půdní vestavby, kůlny, sklady, stáje, chlévy, kurníky apod.).

Odpuzovač kun - se aplikuje postřikem, tj. přípravek nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby kuna chodila. Přípravek působí tak intenzivně, že zpravidla postačí cca 3 stříknutí, aby kuny odpudil od postříkaného místa. Opakujte aplikaci z počátku každé 2-3 dny (2-3x) po dobu 12 dnů. Poté opakujte aplikaci 1x týdně.

PACHO-LEK kuna - přípravek se vstřikuje do nosiče s otevřenými póry (např. houbička na mytí nádobí) o velikosti tenisového míčku. Nosič přilepte např. na víčko od sklenice a umístěte v daném prostoru (pevně položit, pověsit) = nikdy neaplikujte přípravek na pevné části (např. trámy půdy, motor auta, aj.) = kvůli silnému aromatu!!! Účinnost aktivní látky je třeba obnovit každé 1-2 měsíce.

Motorová vozidla:

Odpuzovač kun - aplikace je velmi jednoduchá. Zvedněte víko motoru. Nastříkejte sprej na ohrožená místa a plochy jako jsou plastové a gumové části v motorovém prostoru (kabely, hadice) ze vzdálenosti cca 20 cm. Poté opakujte aplikaci 1x týdně.

PACHO-LEK kuna - položte víčko s nosičem a koncentrátem pod auto = nikdy neaplikujte přímo do motorového prostoru nebo na auto = kvůli silnému aromatu!!

ATAK Kuličky proti kunám - kuličky, které se umístí do motorového prostoru. Balení obsahuje 2 kuličky a 1 držák. Účinnost 1 kuličky je až 6 týdnů, tj. balení je až na 3 měsíce. Obsaženou vonnou kuličku upevníte (bez obalu) přímo do držáku. Ujistěte se, že kulička sedí pevně uprostřed držáku a nemůže vypadnout. Zavěste držák na vhodné a suché místo v motorovém prostoru automobilu. Dávejte pozor na horizontální a pevné zavěšení držáku, aby se při jízdě neuvolnil a nespadnul. Neinstalovat na nebo vedle horké části motorového prostoru (nebezpečí požáru!).

Doporučujeme:

Kuny si značkují své teritorium močí, proto před aplikací přípravků doporučujeme očistit/umýt (pokud je to možné) ošetřované prostory.


Biocidní přípravky. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Umístění článku

další (2)

Pomohl Vám tento článek?

Ohodnoťte prosím tento článek. Dáte nám tím cennou zpětnou vazbu pro zlepšení obsahu této stránky.

Děkujeme za zanechání zpětné vazby.