Jak ochránit rostliny před pelešením koček?

Aktualizováno 2017-06-20 06:11:10

Kouzlo Přírody Odpuzovač koček je sprej na odpuzování koček (biocidní repelent).


Kouzlo Přírody Odpuzovač koček
Kouzlo Přírody Odpuzovač koček

Jeho vůně je pro kočky nepříjemná a kočku tato jemná vůně velmi odpuzuje. Přípravek je určen pro použití v exteriéru a interiéru. Přípravek je založen na přírodní bázi.

Přípravek (k okamžitému použití) nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby Vaše kočka chodila. Sprej aplikujte například na domovní zdi, dveře, ploty, kolem stromů, keřů, rostlin, skalek nebo záhonů. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě.

Před první aplikací je nutné nejprve povrch důkladně očistit desinfekčním prostředkem (pro odstranění znečištění kočkami). Několikrát zatřepejte s produktem a ze vzdálenosti 20 cm aplikujte postřik na ošetřovaný povrch.

Odpuzovač koček  působí tak intenzivně, že zpravidla postačí cca 3 stříknutí, aby kočky odpudil od postříkaného místa.


Aplikace v interiérech

Obecně odpuzující účinek je v interiérech mnohem delší, než v exteriérech. Přípravek se aplikuje  1-2x. Odpuzující účinek přetrvává 2-3 týdny.

 
Aplikace na kryté venkovní prostory:

Obecně odpuzující účinek je na krytých prostorách delší než ve volných exteriérech. Přípravek se aplikuje nejprve každé 2-3 dny (2-3x), aby vůně přípravku byla intenzivnější. Poté odpuzující účinek přetrvává 2-3 týdny.


Aplikace v exteriérech:

Obecně doba odpuzujícího účinku záleží na počasí. Přípravek se aplikuje nejprve každé 2-3 dny (2-3x), aby vůně přípravku byla intenzivnější. Poté odpuzující účinek přetrvává 1-2 týdny.

 
Upozornění:
Prostřednictvím obsažených aktivních složek v přípravku se mohou při aplikaci na různých površích (fasády, aj. ) objevit skvrny. Před aplikací dopručujeme vyzkoušet na méně viditelných místech. V případě výskytu skvrn je možné je odstranit jen vysoce alkalickým čističem.  Před aplikací čističe doporučujeme jej také vyzkoušet na méně viditelných místech, aby nedošlo k  nechtěnému poškození povrchu.


Biocidní přípravky. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Umístění článku

další (4)

Pomohl Vám tento článek?

Ohodnoťte prosím tento článek. Dáte nám tím cennou zpětnou vazbu pro zlepšení obsahu této stránky.

Děkujeme za zanechání zpětné vazby.