Jak ochránit rostliny před poškozením nebo před znečištěním od psů?

Aktualizováno 2017-06-20 06:08:27

Kouzlo Přírody Odpuzovač psů je sprej na odpuzování psů (biocidní repelent). Jeho vůně je pro psy nepříjemná a psy tato jemná vůně velmi odpuzuje. Přípravek je určen pro použití v interiéru a exteriéru. Přípravek je založen na přírodní bázi.


Kouzlo Přírody Odpuzovač psů
Kouzlo Přírody Odpuzovač psů

Přípravek (k okamžitému použití) nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby Váš pes chodil. Sprej aplikujte například na domovní zdi, dveře, ploty, kolem stromů, keřů, rostlin, skalek nebo záhonů. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě.

Před první aplikací je nutné nejprve povrch důkladně očistit desinfekčním prostředkem (pro odstranění znečištění od psů). Několikrát zatřepejte s produktem a ze vzdálenosti 20 cm aplikujte postřik na ošetřovaný povrch.


Odpuzovač psů působí tak intenzivně, že zpravidla postačí cca 3 stříknutí, aby psy odpudil od postříkaného místa.

 
Aplikace v interiérech

Obecně odpuzující účinek je v interiérech mnohem delší, než v exteriérech. Přípravek se aplikuje  1-2x. Odpuzující účinek přetrvává 2-3 týdny.


Aplikace na kryté venkovní prostory:

Obecně odpuzující účinek je v krytých venovních prostorách mnohem delší, než ve volných exteriérech. Přípravek se aplikuje nejprve každé 2-3 dny (2-3x), aby pach přípravku byl intenzivnější. Poté odpuzující účinek přetrvává 2-3 týdny.


Aplikace v exteriérech:

Obecně doba odpuzujícího účinku záleží na počasí. Přípravek se aplikuje nejprve každé 2-3 dny (2-3x), aby vůně přípravku byl intenzivnější. Poté odpuzující účinek přetrvává 1-2 týdny.


Upozornění:

Prostřednictvím obsažených aktivních složek v přípravku se mohou při aplikaci na různých površích (fasády, aj. ) objevit skvrny. Před aplikací dopručujeme vyzkoušet na méně viditelných místech. V případě výskytu skvrn je možné je odstranit jen vysoce alkalickým čističem.  Před aplikací čističe doporučujeme jej také vyzkoušet na méně viditelných místech, aby nedošlo k  nechtěnému poškození povrchu).


Biocidní přípravky. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Umístění článku

další (3)

Pomohl Vám tento článek?

Ohodnoťte prosím tento článek. Dáte nám tím cennou zpětnou vazbu pro zlepšení obsahu této stránky.

Děkujeme za zanechání zpětné vazby.